Подробнее на сайте: https://ducauto.ruGo to top of pagehttps://boldomstroi.ruhttps://houseleux.ruhttp://miratalk.com/https://teocreditus.ruhttps://holdcomputer.ruhttps://qualcomp.ru https://queauto.ruhttps://comphitech.ruhttps://leorealty.ruhttps://computertip.ru
https://elcomputer.ru https://leostroi.ruhttps://houserich.ru
https://sedoauto.ru

FA FASHIONABLE

ÚVODNÍ FOTKA

Druh zařízení: Modelingová agentura

Ulice:

PSČ a Město: Ostrava

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Modelingová agentura

Ulice:

PSČ a Město: Ostrava

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

ÚVODNÍ FOTKA

Když se řekne modeling, většina lidí si představí dokonalé modelky a modely s bezchybnými účesy a oblečením. Zdání ale klame. A co vlastně můžeme považovat za dokonalé?

Málokdo si dokáže představit, že perfektní modelky a modelové, které vídáme v časopisech, ve svých začátcích také nevyčnívali z davu a neoplývali sebevědomím. Jsou to obyčejní lidé s nedostatky a nejistotami stejně jako všichni ostatní, kteří se ke svým úspěchům a sebevědomí museli propracovat. Protože si ale uvědomujeme, že ne všichni se k úspěchu mohou dopracovat jen vlastní snahou a silou vůle, pracujeme příležitostně i na projektech, které se zaměřují na lidi s postižením nebo upozorňují na kontrast mezi mládím a stářím.

Modelingová a produkční agentura fa fashionable - model management agency vznikla z jedinečné myšlenky ředitele a stylisty, Luďka Šmehlíka, který chtěl dát šanci všem kreativcům toužícím se odlišovat.
Dnes tvoříme bez zábran. Módní přehlídky z naší produkce oplývají pestrostí a prožitkem. Foto-editoriály zase inovací a jedinečností. Na své si u nás přijde každý!
Mnoho lidí se odlišnosti bojí. Strach z odsouzení je horší než jakýkoli jiný. HateFree Zone jsme se stali proto, že chceme lidem dodat odvahu a sebevědomí!

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.