Подробнее на сайте: http://medicine-plus.ru http://german-medicine.ruhttp://israeli-medicine.ruhttp://grand-medicine.ruhttp://natural-treatment.ruhttp://rich-health.ruhttp://mellmo.ruhttp://free-medicine.ruhttp://live-medicine.ruhttp://pilot-in2it.ru http://firstmedicine.ruhttp://grand-business.ru http://begin-travel.ruhttp://more-health.ru http://free-health.ru

IQ Roma Servis

573ed13505edb  MG 8581

Druh zařízení: Nezisková organizace

Ulice: Vranovská 846/45

PSČ a Město: 602 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

Druh zařízení: Nezisková organizace

Ulice: Vranovská 846/45

PSČ a Město: 602 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

573ed13505edb- MG 8581

IQ Roma servis je nezávislá, stabilní, transparentní a profesionální organizace, jež vznikla již v roce 1997.

Občanskou vizí IQ Roma servisu je společnost živých a přátelských vztahů mezi Romy a dalšími lidmi... svět, kde i Romové mají důstojné role a respekt jako jednotlivci i národ.

Hlavním posláním IQ Roma servisu je být prostředníkem, který podporuje možnosti, příležitosti a odhodlání Romů na cestě jejich růstu a společenského uplatnění a chrání jejich práva a důstojnost v rámci společnosti.

Mezi hodnoty IQ roma servis patří odhodlání, optimismus, vytrvalost, kvalita, výsledky, zacílenost, tvořivost, angažovanost, zmocňování, rozvoj, profesionalita, spolupráce, integrita, vřelost, respekt.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.