Подробнее на сайте: https://fullconstruct.ruhttps://zedconstruct.ruhttp://repair-yourself.ruhttps://econedvijimosti.ru https://daoconstruct.ruhttps://primohouse.ruhttps://inedvijimosti.ruhttps://buildbighouse.ru https://currenthouse.ruhttps://samsdelairemont.ruhttps://houseconstruct.ruhttps://thehousebuilder.ruhttps://sdelaisvoidom.ru https://buildthehouse.ruhttps://dohomebuild.ru

Mgr. Michal Mynář - soukromá psychoterapeutická praxe

571d14299069f DSC 3383

Ulice: Lužánecká 4a

PSČ a Město: 602 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Ulice: Lužánecká 4a

PSČ a Město: 602 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

571d14299069f-DSC 3383

Pokud máte osobní, či vztahový problém, nebo řešíte pracovní dilema, procházíte krizí a hledáte pomoc, pak ji můžete najít třeba zde.

Vítáni jsou všichni bez ohledu na svou sexuální orientaci, genderovou identitu, národnost, rasu a náboženství.

Nemusíte být na problémy sami!

Celý život se pohybuji mimo main-stream. Během dospívání jsem zažil šikanu, protože jsem byl jiný. Ale z outsidera jsem se stal "oudstanderem" a svoji odlišnost využívám abych inspiroval druhé a nabízel svůj neotřelý pohled člověka zvenčí. Umím žít s odlišností svou i druhých a nabízím, co sám očekávám - respekt beze strachu.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.