Подробнее на сайте: https://whitemedicine.ruhttps://washealth.ru
https://indianmedicine.ruhttps://safemedicine.ruhttps://medicineway.ru https://dearmedicine.ruhttps://bravemedicine.ru https://rankmedicine.ruhttps://chinese-medicine.ruhttps://keepmedicine.ruhttps://natural-cure.ru https://medicinego.ruhttps://focmedicine.ru https://enjoymedicine.ru https://yetimedicine.ru

Proraptor

574b33568d776 02 Proraptor   Aktivity Jaro 2016

Druh zařízení: Zapsaný spolek

Ulice: Kounicova 22

PSČ a Město: 613 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Zapsaný spolek

Ulice: Kounicova 22

PSČ a Město: 613 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

574b33568d776-02 Proraptor - aktivity jaro 2016

Vzděláváme a rozvíjíme divadlem a zážitkem. Jsme skupina lektorů, kteří se rozhodli propojovat svět divadla se vzděláváním a osobnostně-sociálním rozvojem.

Divadelní metody nám umožňují dívat se na člověka jako na celek - spojení mysli, těla a emocí. I díky tomu jsou účastníci našich kurzů aktivně zapojeni, a kromě informací si odnášejí cenné zážitky a dovednosti.

Proraptor je pro nás symbolem dětské hry, která je nejpřirozenějším způsobem učení; zvědavosti a chuti poznávat nejen to, co vidíme, ale i to, co je skryté pod povrchem; a v neposlední řadě je symbolem kreativity, tvoření a spontánního vymýšlení.

Jsme lektoři, kteří se potkali v Brně kolem divadla, dramatické výchovy, divadelní improvizace a zážitkového vzdělávání.

Spojuje nás:
- chuť vzdělávat a rozvíjet - nejen druhé, ale taky sebe.
- respekt k hodnotě kvality a touha dělat všechno nejlíp, jak umíme.
- snaha nabízet ucelenou a dlouhodobou koncepci kontinuálního rozvoje
- touha vytvářet příjemné prostředí založeno na lidskosti a pochopení

Proč jsme pro vzdělávání divadlem?

Pohybujeme se kolem divadla a vzdělávání už několik let. Každý z nás v trochu jiném kontextu, ale všichni vidíme a cítíme obrovský potenciál využití různých divadelních metod ve vzdělávání a v osobnostně-sociálním rozvoji.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.