Подробнее на сайте: http://computermonster.ruhttp://python-3.ruGo to top of pagehttp://gromder.net http://collect-computer.ruhttp://pro-java.ruhttps://python-scripts.comhttp://run-pc.ruhttp://codingway.ruhttp://hightechcomp.ruhttp://pythonlearn.ruhttp://collect-pc.ru http://build-biz.ru
Go to top of pagehttp://live-code.ru
https://themes-wp.orghttp://hardcomputer.ru

Y SOFT HQ

57231ab0aa462 Ysoft Brno.jpg

Ulice: Technická 13

PSČ a Město: 616 00 Brno

Ulice: Technická 13

PSČ a Město: 616 00 Brno

57231ab0aa462-ysoft brno.jpg

Už od roku 2000 pomáháme svým nástrojem pro řízení tisku šetřit organizacím peníze a životní prostředí. Naše společnost vznikla s vizí vybudovat v Česku globálně úspěšný byznys. Produkty a služby Y Soft dnes využívá 14 tisíc zákazníků ve 120 zemích. V rámci produktové řady YSoft be3D také od roku 2014 vyrábíme 3D tiskárny, které vyvíjíme speciálně pro školy a výrobní podniky.

Být hatefree je základní podmínkou úspěšného byznysu. A pro toho, kdo chce uspět i za hranicemi, to platí dvojnásob. Takže HateFree zónou jsme vlastně od začátku a šanci se k tomu hrdě přihlásit si určitě nenecháme ujít.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.