Подробнее на сайте: http://free-minigames.comhttp://buy-vehicle.ruhttps://cleanmedicine.ruhttp://carautoremont.ru https://healthenter.ruhttp://saurfang.ru http://getkredit.ruhttp://live-cms.ru http://nunax.ruhttps://rukamisdelai.ruhttps://wellbuilding.ruhttp://wow-helper.ru http://make-credit.ruhttps://originhealth.ruhttps://avtoremonto.ru

Y SOFT R&D

Ysoft Brno Purkynova 1

Ulice: Purkyňova 107

PSČ a Město: 612 00 Brno

Ulice: Purkyňova 107

PSČ a Město: 612 00 Brno

ysoft brno purkynova 1

Už od roku 2000 pomáháme svým nástrojem pro řízení tisku šetřit organizacím peníze a životní prostředí. Naše společnost vznikla s vizí vybudovat v Česku globálně úspěšný byznys. Produkty a služby Y Soft dnes využívá 14 tisíc zákazníků ve 120 zemích. V rámci produktové řady YSoft be3D také od roku 2014 vyrábíme 3D tiskárny, které vyvíjíme speciálně pro školy a výrobní podniky.

Být hatefree je základní podmínkou úspěšného byznysu. A pro toho, kdo chce uspět i za hranicemi, to platí dvojnásob. Takže HateFree zónou jsme vlastně od začátku a šanci se k tomu hrdě přihlásit si určitě nenecháme ujít.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.