„Najali jsme herce, aby přehráli nenávistné šikanující komentáře ze sociálních sítí a přenesli jsme je do veřejného prostoru. Ve svých konverzacích používali přesně ten jazyk, jaký jsme našli v onlinu,“ vysvětluje Lewinská pro časopis People. „A záznam zachycuje lidi, kteří neměli ponětí o tom, že jde o herce. Do konverzace vstoupili a postavili se za oběti,“ pokračuje a dodává, že bylo dojemné vidět skutečně Newyorčany, jak se zastávají ostatních. „Nejvíc se mi líbilo, že většina z těch, kteří intervenovali, nešikanovali útočníka. Naopak se postavili za jejich terč,“ říká.
Pro samotnou Lewinskou byla podle jejích slov nejsilnější scéna v kavárně, kdy je jedna z návštěvnic urážena pro svou postavu. „Tomu jsem rozuměla. Vím, jaké je být souzena a zesměšňována kvůli svému tělu. Jaké je zažít bodyshaming,“ popisuje.
„Když se zamyslíte nad všemi věcmi, které o mně byly napsány online, v tisku nebo v novinách – kterých za těch dvacet let musely být stovky tisíc, možná miliony – můžu napočítat na prstech jedné ruky, kolikrát mi lidé takové kruté věci řekli do očí,“ popsala Lewinská pro časopis Glamour a vystihuje tak poselství svého videa. „Když je takové chování nepřijatelné v reálném životě, proč je normální v online prostoru?“ ptá se snímek ve svém závěru.